Про нас

 +38(050)512-88-31
info@www.lemas.com.ua

 Прийом замовлень
24/7

Ванна кімната - це приміщення, в якому ми зустрічаємо і проводжаємо день.

Ванна кімната – це приміщення, в якому ми зустрічаємо і проводжаємо день.

Ми, в компанії LEMAS, дбаємо про те, що б Ваша ванна кімната відповідала високим стандартам якості, зручності, сучасного дизайну і ергономіки.
Доступні ціни на сантехнічний вироби ми гарантуємо з торговою маркою Ege Vitrifiye.

LEMAS є єдиним в Україні дилером турецької торгової марки Ege Vitrifiye.

Ege Vitrifiye була заснована в 1994 році в м Ізмір, Туреччина і займалася виробництвом сантехнічних виробів (раковин, унітазів, біде, зливних бачків, п’єдесталів, аксесуарів). 86% виробництва здійснюється за допомогою «технології лиття під високим тиском», в формах з смоли, яка є найбільш передовою в виробництві сантехніки.

Так само, завод використовує систему управління якістю ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction Management System, ISO 27001. Сертифікати якості Double Stars і статус уповноваженого економічного оператора в рамках міжнародних стандартів якості в області проектування, розробки продукції і виробництва. Завдяки відповідності європейським і світовим стандартам, крім сертифікату TSE, Ege Vitrifiye володіє NF Франції, TÜVRheinland Німеччини, KIWA Нідерландів, WATERMARK Австралії.

За допомогою сантехнічних виробів Ege Vitrifiye Ваша ванна кімната стане комфортним і одним з найулюбленіших місць в будинку а наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати варіант саме під Ваш дизайн!